Apie sukauptą patirtį

APIE SUKAUPTĄ PATIRTĮ

Asmeninė patirtis siekia virš 4 metų patirties informacinių technologijų srityje, ypač internetų svetainių kūrime ir sudėtingų informacinių sistemų, kur viso to vizija – lygiuotis į tobulumą, pripažinimą klientų ir vartotojų už teisingus pasiekimus.
Įgauta patirtis yra įvairiapusė, atstovauta žinomas organizacijas specifinėse srityse, tokiose kaip: edukaciniai sprendimai,verslo prezentavimo ir modernizavimo informacinių technologijų pagalba, kuriant intelektualinę nuosavybę.

VIZIJA.

Teikti klientų poreikiams pritaikytas informacijos valdymo sistemas su pageidaujamu dizainu už prieinamą kainą.

Tai mada ar nauda?!

Kaip verslas sekasi , pardavimai – įplaukos – verslas, niekas nesusimąsto apie verslo situacijos peržiūrėjimą ir jo tolimesnių strateginių tikslų plėtojimo galimybes. Visi džiaugiasi įdėtu darbu ir miega ramiai, tačiau nepamirškite gamtos dėsnių „po kiekvieno potvynio, ateina ir atoslūgis”. Kaip tai suprantate, kad viskas staiga nevaldomai keičiasi Jūsų nenaudai… ateina sunkmetis ir apie racionalius sprendimų priėmimus galite pamiršti.
Visas žmogaus gyvenimas ir pats pasaulis yra paremtas informacija ir jos perdavimu, todėl teisingai struktūrizuotas ir greitas informacijos perdavimas, bei jos kaupimas Jums teiks konkurencinių pranašumų savo rinkoje ar net padės plėstis kitose rinkos dalyse.

„Neteisingai padarę ėjimą pralaimėsite visą žaidimą” – Kinų patarlė.

KODĖL VERTĖTŲ RINKTIS … ?

 1. Draugiškumas.
  Visada šilti santykiai atneša daugiau abipusės naudos ir bendrų rezultatų.
 2. Atsakingumas.
  Tai abipusių susitarimų laikymasis, kuris neleis nusivilti, nes mes visi siekiame kurti naudą ir gėrovę.
 3. Kokybė.
  Ji gimsta iš bendradarbiavimo ir partnerystės gamybos proceso metu. Svarbu suteikti visą informaciją, apie jūsų organizacijos trūkumus ar tai, kas Jus daro stipriais rinkoje, tai žingsnis į kokybę, kurios Jums reikia.
 4. Iššūkiai.
  Gyvenimas – tai nesibaigiančios pamokos ir namų darbų atlikimai. Noras juos atlikti vis geriau ir geriau, ir vis sudėtingesnius, jums neša tik naudą ir abipusius ryšius ir pasitikėjimą.