INFORMACIJOS ARCHITEKTŪRA

Nesvarbu, kaip idealiai svetainės turinys sutvarkytas, jei Jūsų klientai negali rasti tai ko ieško, tai didelė tikimybė, kad jie daugiau nebe sugrįš.

Informacijos architektūra naudojama formuojant vartotojo patirtį, sukurti informacinę infrastruktūrą, kad palengvintų jūsų svetainės lankytojams rasti kelią į jūsų svetainę, ir susipažinti su atitinkama informacija greitai ir aiškiai. Kiekvienas, kuris ateina į jūsų svetainę turi skirtingą perspektyvą, skirtinga padėtis ir skirtingi tikslai. Etiketės, paiešką, navigacijos struktūros, kalbos ir kaip jūs nuspręsite organizuoti savo turinį, visi daro įtaką kaip rasti ieškomą turinį. Į randamumą į jūsų turinį, nustato, kaip sėkmingai vartotojams įvykdyti savo tikslus, ir kokia tikimybė, kad jie turi likti ar grįžti į jūsų svetainę kitą kartą.

MES DAROME TAI VYKDANT TOKIA TVARKA:

Turinio auditas jūsų svetainei.
Suinteresuotųjų šalių interviu.
Vartotojų interviu.
Kortelės rūšiavimo techniką, kurioje vartotojams rūšiuojama atitinkamas sąvokas į kategorijas, siekiant užtikrinti, kad svetainės struktūros ir etikečių prasmės būtų orientuota į vartotoją, o ne tik svetainių savininkams.
Tipiškas rezultatas iš informacinės architektūros yra svetainės žemėlapis (angl. sitemap), kuris rodo struktūrą, puslapių ir etikečių, svetainės puslapių gylį. Mes taip pat atliekame struktūros sukūrimą, kurios rodo aukšto lygio puslapio išdėstymą, kad nustatyti turinio ir kitų elementų puslapyje prioritetus. Struktūra yra pagrindas teisingam svetainės dizainui.

ĮSIMESK TEN KUR TAU PATOGIAU!