TECHNOLOGIJOS IR STANDARTAI

Misija – kurti sprendimus, kurie atitiktų kokybės standartus, tačiau linkę pridėti žiupsnelį inspiracijos ir naujovių siekiant kurti teisingą interneto kryptį. Atliktuose darbuose atsispindi prieinamumas (angl. accessible), taip pat sprendimas turi būti vartotojui draugiškas (angl. user-friendly), atitikti interneto standartus (angl. web standards) tokius kaip HTML („Hiperteksto žymėjimo kalba” angl. Hyper text Markup Language) ir CSS (angl. Cascading Style Sheets).

KODĖL TAI GALI BŪTI SVARBU?

Jūs niekada nežinote, kaip jūsų svetainė bus peržiūrėta, todėl labai svarbu, kad projektas būtų skirtas kuo platesniai auditorijai. Tai apima žmones su negalia, žmones su mobiliaisiais įrenginiais, arba žmones su pasenusiomis technologijomis. Mes įsitikiname, kad jūsų svetainė veikia įvairiose naršyklėse, monitoriuose ir operacinėse sistemose.
Svetainė skirta ne vien vartotojams, tačiau labai svarbu, kad būtų draugiška ir paieškos sistemoms. Tai palengvins potencialiems klientams jus lengviau rasti Google ir kitose paieškos sistemose, taip gausite didelį srautą potencialių vartotojų.
Švarus programavimo kodas leis mažesniais laiko ir pinigų kaštais pridėti papildomas funkcijas ar atlikti kitus pageidaujamus atnaujinimus/patobulinimus.
NAUDOJAME PATIKIMĄ, STANDARTAIS TAPUSIĄ, INTELEKTUALINĘ NUOSAVYBĘ:

Šablonų variklius (smarty).
Programavimo karkasus, tokius kaip: sapphire framework , zend framework, prototypejs framework, jquery framework.
Geriausias atviro kodo turinio valdymo sistemas.
ĮSIMESK TEN KUR TAU PATOGIAU!